• +90 506 023 52 90
  • info@yildirimdenizcilik.com

İLETİŞİM

Telefon

+90 506 023 52 90

Adres

Dumlupınar Mah. Fevzi Çakmak Cad. Yeşil Sok. No:2/7 Derince / KOCAELİ

Lashing Hizmetleri

lashing hizmetleri
 

  Yıldırım Denizcilik olarak lashing hizmeti vermekteyiz. Bilindiği üzere uluslararası ticaret büyük bir hızla gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişmeye bağlı olarak da, uluslararası taşımacılık hizmetinde lashing her geçen gün daha da önem kazanmaya devam etmekte ve en iyi hizmeti verebilmek için sürekli yeni çözümler üretmekte ve geliştirilmektedir. Uluslararası ticarette başarılı olmak için mallarınızın müşteriye zamanında ve hasarsız olarak ulaştırılması gerekmektedir. Gerek kara, gerek deniz ve gerek hava taşımacılığında malların herhangi bir şekilde zarara uğramaması için gerçek bir güvence gereklidir.

  Yıldırım Denizcilik Lashing, (laşing) alanında tecrübeli elemanları ile bu güvenceyi size sağlamaktadır. Taşıma esnasında malların herhangi bir zarar görmesini önleyen çalışmalarımız maddi kaybı önlemektedir ve olabilecek hasarın maliyetine oranla da çok daha hesaplı hale gelmektedir. Bu çalışmalarımızın sağladığı güvence Lashing alanında tüm sorunlarınızı asgariye indirmektedir.

Tecrübeli personellerimiz ile tüm proje ve kargolarınızı hızlı ve zamanında saat ve yer mefhumu gözetmeksizin sertifikalı ekipmanlarla sağlamlaştırılmasını yaparak onay makamına sunarak hizmet vermekteyiz.